Hizmetlerimiz

Reklam Seslendirme

Santral Seslendirme

Tanıtım Filmi Seslendirme

Mağaza Anons Seslendirme

Haber Seslendirme

Perfore Seslendirme

Jingle Seslendirme

Santral Anons Seslendirme

Seçim Seslendirme

Eğitim Filmi Seslendirme

Animasyon Seslendirme

E-Kitap Seslendirme

DJ Jingle Seslendirme

Tesis Anonsu Seslendirme

Sesli Mesaj Seslendirme

Medikal Seslendirme

Belgesel Seslendirme

Sponsorluk Seslendirme

IVR Seslendirme

Oyun Seslendirme

Dublaj ve Seslendirme Ajansı
İletişim, iletişim, iletişim. Hayatın her köşesini içine alarak, her faaliyet ve tüm yaşam aktiviteleri bu sihirli kelime etrafında toplanmaktadır. İletişimin daha özü ise insanlarda bulunan dil olmaktadır. Dil öylesine önemli ve etkili bir organ olmaktadır ki; insanların var olmasındaki anlamın en geçerli nedenini oluşturmaktadır. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır sözü tam anlamı ile dilin ve dolayısı ile iletişimin önemini açıklamaktadır. Konuşa konuşa anlaşmak ve iletişim kurmak için ise bir engel bulunmaktadır.

Dünya üzerinde milyonlarca insan yaşamaktadır. Milyonlarca insan, binlerce millet ve topluluktan daha açığı ülkelerden oluşmaktadır. Bu ülkeler ve milletlerin ayrı konuşma dilleri mevcut olmaktadır. Ülkeler arası seyahat veya farklı sebepler ile gerçekleştirilen ziyaretlerde iletişim sağlamak için birkaç yöntem şekli kullanılmaktadır. Kişiler arası iletişimin sağlanması için çok yaygın olarak kullanılan yöntem seslendirme olmaktadır. İngilizce seslendirme büyük bir öneme sahip olmaktadır. Dünya üzerinde bulunan her ülkede belirli bir topluluk İngilizce konuşmaktadır. Kendi dilimiz gibi İngilizce dili de köklü bir geçmişe ve sahip olmaktadır. Dillerin popülaritesi ne derece global olarak kullanıldığı ile doğru orantılıdır. Türkçe Seslendirme bu sıralamada tabiki oldukça aşağıdadır çünkü Sadece Türkiye ve Türkçe konuşan ülkeler tarafından tercih edilmektedir. My Prodüksiyon olarak aradaki bu farkı ortadan kaldırıyoruz. 70 farklı dünya dilinde yabancı dil seslendirme çözümleri My Prodüksiyon’da sizlerle. seslendirme hizmetleri ana kategorimiz içerisinde Türkçe seslendirme adına bir çok çözümü sizlere sunmaktayız. Başlıklar arasından size uygun olanı seçin, ilgilendiğiniz başlık hakkında daha fazla bilgi edinin seslendirme ve seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Dünya üzerinde hali hazırda yer alan ulus sayısı şu an için 206 adettir bunların bir çoğu ortak dilleri kullanıyor. Örneğin: İngilizce, İspanyolca, Fransızca gibi… 206 ulus arasından sadece 70 en popüler ülkeye yabancı dil seslendirme hizmeti sunmayı kendimizce şu aşamada uygun gördük. Belki ilerleyen süreç içerisinde yeni diller ekleyebiliriz. Tabi ki bu şu anlama gelmesin seslendirme hizmeti vermediğimiz projelerde de talep olması durumunda sizlere proje bazında çözümler sunmaktayız. Bu nedenle listemizde olmayan yada listelerinde nasıl olsa bu seslendirme hizmeti listelenmemiş, dolayısıyla hizmet vermiyorlardır diye bir algı oluşmasın.

Seslendirme ve Prodüksiyon aşamasından geçen tüm seslerimiz, Post Prodüksiyon aşamasından geçerek hem görüntü hem de ses seviyeleri HD kalitesine ulaşarak projeniz ne olursa olsun en yüksek verimi almanızı sağlar. Seslendirme projeleriniz için şu alt başlıklarda sizlere hizmet sunmaktayız, Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber Seslendirme, Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Yabancı Dil Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme. Temsil etitğimiz ve anlaşmalı olan seslendirme ekibimiz sanatçıları projelerinize hayat vermek için sizleri bekliyor. En profesyonel yabancı dil seslendirme çözümlerine en uygun fiyatla sahip olmak istiyorsanız bize telefon, email veya canlı destek hattımız aracılığı ile ulaşmanız yeterli olacaktır.